Kozarska Dubica: Vozač povređen, druga osoba stradala iz neutvrđenih razloga

Nemanja Burazor povređen je kada je automobilom sletio sa puta u Kozarskoj Dubici, dok je Rade Burazor /50/, kojeg je pre saobraćajne nezgode našao bez svesti i povezao, preminuo iz za sada nepoznatih razloga, saopšteno je iz Okružnog tužilaštva Banjaluka.

Iz Okružnog tužilaštva navode da je Rade Burazor bio na mestu suvozača i da ga je Nemanja Burazor vozio u Dom zdravlja radi ukazivanja lekarske pomoći.

Burazor je automobilom „fijat punto“ sletio sa kolovoza u Ulici kralja Petra Prvog Oslobodioca.

Dežurni tužilac Goran Rakić naložio je preduzimanje potrebnih istražnih radnji i veštačenja radi rasvetljavanja svih okolnosti saobraćajne nezgode.

Naložena je i obdukcija tela preminulog Radeta Burazora radi utvrđivanja vremena i tačnog uzroka smrti. Obdukcija će biti obavljena u Zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske.

%d bloggers like this: